Giuseppe Giusti Balsamico Monolegno, Kers-Jeneverbes-Eik, 3x50 ml.
De Giuseppe Giusti Monolegni Set 3x50ml - Aceto Balsamico di Modena IGP is het resultaat van een experiment op basis van oude recepten van azijnfabrikant Giusti. De drie balsamicoazijnen uit deze serie zijn gemaakt volgens de traditionele methode van “Rincalzi e Traversi” en geven de balsamicoazijn zijn verscheidenheid aan geur- en smaaktonen.
Het bijzondere aan deze set is dat elke balsamicoazijn een extra rijping heeft ondergaan in een klein vat van een bepaalde houtsoort, wat hem zijn onmiskenbare smaak geeft. Zo geeft kersenhout de balsamicoazijn een warme kleur en een zoete kruidigheid, eikenhout brengt tonen van vanille en jeneverbes onderscheidt zich door krachtige en licht scherpe aroma's.
Deze miniset is een exclusieve smaakbeleving voor kenners van goede azijnen. De elegante verpakking maakt het een uitstekend cadeau voor fijnproevers.
KLEURCODE:ROOD
© 2025 www.delicatefood.nl - Powered by Shoppagina.nl